RSS
niedziela, 18 stycznia 2009
Prezentacja ;)
Niedawno pewna dziewczyna poprosiła mnie o zgodę na wykorzystanie moich zdjęć do prezentacji twórców hand made :) ja się oczywiście zgodziłam...... a tak wygląda strona projektu z moją biżuterią..... autorka przesłała mi ją do "zatwierdzenia", a ponieważ dostałam zgodę na jej pokazanie, toteż to robię :) bardzo mi się podoba :D


18:02, klamaja
Link Komentarze (1) »
Co nowego :)
Trochę się opuściłam w pisaniu ;) ale oto co powstało w ostatnim czasie.......

"Kandelabry" powstały dla siostry mojego chłopaka, taki prezencik w zamian za usługi kosmetyczne hehe ;) ..... oksydowane srebro i szklane kropelki.Następnie powstały kolczyki o nazwie "Oiran" na cześć nowej właścicielki :D z która bawiłam się w bizuteryjkową wymiankę..... kolczyki które miałam dla niej wykonać miały być okrągłe bądź w kształcie łezki , niezbyt duże (łezka ma 3 cm ), z jakimiś zawijasami, z perełka w środku i trzema na dole, w stylu filigranu...... i  oto powstały :)Ja w zaman otrzymałam przepiekna broszke z jedwabiu "Black beauty" :Da tak sie prezentuje na mojej bluzeczce ;)
Ostatnio powstała także bransoletka "Mitra" , taka trochę orientalna :D....... jak zwykle oksydowane srebro w otoczeniu karneolu i chyba jadeitu ;)


17:43, klamaja
Link Komentarze (2) »