RSS
poniedziałek, 24 września 2012
Pierscionki dwa

Dalej ćwiczę lutowanie i czuje że wychodzi mi coraz lepiej, ostatnio kupiłam dwa małe labradoryty do oprawy i postanowiłam coś z nimi zrobić tak właśnie powstały  oto te dwa pierścionki, pierwszy z wygiętej srebrnej blaszki a drugi z zakręconego druciku z odzysku ;)
12:31, klamaja
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 września 2012
Kolejne nausznice

Oczywiście na jednej miedzianej nausznicy się nie skończyło. Tym razem z karneolem - "Karan yave", oraz z spinelem "Mor".
11:35, klamaja
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 września 2012
Sindar

I znowu nausznica tym razem z miedzi i z labradorytem.

Ostatnio polubiłam miedz- materiał równie trwały jak srebro, równie miękki, i poddaje się oksydowaniu ;) i oczywiście dużo tańszy,a co za tym idzie, jak coś nie wyjdzie to człowiek tak się nie przejmuje że drut zmarnuje ;)
20:46, klamaja
Link Komentarze (1) »
wtorek, 18 września 2012
"Bor"

Zaczęłam robić kolczyki, a wyszedł wisior ;) Całość z oksydowanej miedzi, plus jaspis szary i maleńkie spinele ;)
21:00, klamaja
Link Dodaj komentarz »
Co chcielibyście wygrać w candy ??

Powoli licznik zbliża się do 5 000 wejść :D z tej okazji na pewno zorganizuję mały konkursik dla blogowiczów ;) i upichcę coś drobnego specjalnie na tą okazję.....  i tu zadanie dla was!!!

Napiszcie co chciały/li byście wygrać?????

Coś w technice wire-wrapping: nausznicę , pierścionek,..... lub jakiegoś lutowanego owada ;), a może jakiś drobiazg z sutaszu??? Czekam na wasze propozycje, również kolorystyczne ;)
04:41, klamaja
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 17 września 2012
Kolorowy zawrót głowy

Drugie podejście do sutaszu... kolorowy naszyjnik.... robiony po troszku przez kilka dni ;) Tym razem już szyty specjalnymi nićmi , pozostaje jeszcze kupno impregnatu ;)12:41, klamaja
Link Komentarze (4) »
wtorek, 11 września 2012
Kolczyki długie

Wczoraj powstały dwie pary kolczyków z srebra 930 i 925, bardzo długie "Nefretete" z żółtym nefrytem i amazonitem, oraz "Gadfly" z drewnianymi krążkami i turkusem które przypominają mi bączka - zabawkę z dzieciństwa ;)
14:43, klamaja
Link Komentarze (1) »
sobota, 08 września 2012
Nausznice x 3

Uwielbiam  nausznice, przyjemnie się je robi i pięknie się prezentują . Wszystkie powstały z srebra próby 930, jednak w każdej użyłam innego minerału.
Pierwsza " Morska piana" jest z naturalną perełką, druga " Sok z winogron" jest z ametystem , a trzecia "Zapach jesieni" z turmalinem". A Wy lubicie tego typu biżuterię??


21:14, klamaja
Link Komentarze (2) »
wtorek, 04 września 2012
Pierwsze sutaszowe

Chyba nie była bym sobą jak bym nie spróbowała pobawić się sutaszem, kiedyś zamówiłam sobie zestaw wielokolorowych sznureczków, zrobiłam małe podejście i uznałam że to nie dla mnie, wczoraj jednak postanowiłam wziąć się w garść i jednak coś zrobić w tej technice  ...... tym razem poszło lepiej i mam sutaszowe kolczyki , technika boleje... ale ile mam z nich radości ;)


19:25, klamaja
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 03 września 2012
Pajęczaki- Czarna Wdowa

Kolejny pająk z kolekcji "Czarna Wdowa" ..... powstał z srebra próby 925 i 930 oraz pastylki onyksu i oponek spinelu.
17:08, klamaja
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8